adiunkt (badawczy)

Wydział Geodezji i Kartografii
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • inżynieria lądowa, geodezja i transport

Opis stanowiska

Kandydaci na stanowisko powinni posiadać stopień doktora nauk technicznych w dyscyplinie inżynieria lądowa i transport lub w dyscyplinie pokrewnej, związanej z badaniami w obszarze precyzyjnego pozycjonowania GNSS i geodezji satelitarnej.

Wybrany drogą konkursu kandydat powinien uzyskać pozytywną opinię wydziałowego ciała opiniodawczo-doradczego i posiadać predyspozycje do pracy badawczej.

Od kandydatów wymagane jest w szczególności:

  1. ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego;
  2. posiadanie stopnia naukowego doktora;
  3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  4. profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Zakładu Geodezji i Astronomii Geodezyjnej;
  5. doświadczenie w prowadzeniu, przygotowywaniu i planowaniu prac badawczych z zakresu przetwarzania sygnałów GNSS;
  6. udokumentowany dorobek naukowy (minimum 5 publikacji JCR w ostatnich 3 latach);
  7. znajomość oprogramowanie Matlab oraz języków programowania Python, C++;
  8. znajomość oprogramowania do automatycznego składu tekstu LaTex;
  9. umiejętności interpersonalne: silna motywacja do pracy naukowej, kreatywność, odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej oraz komunikatywność.

Wymienione dokumenty należy składać w Biurze Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii PW, Pl. Politechniki 1, pokój 302A, tel. 22 234 14 49.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 24.06.2022 r.
Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.
Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.
Bliższych informacji udziela: udziela: Biuro Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii PW, tel. 22 234 14 49, e-mail: iwona.kepa@pw.edu.pl