Adiunkt – grupa badawczo-dydaktyczna

Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Dziekan Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ogłasza konkurs

na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych w Zakładzie Rynku i Bezpieczeństwa Żywnościowego Instytutu Rynków i Konkurencji

Do konkursu mogą przystąpić osoby spełniające warunki określone w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20.07.2018 r.

Wymagane kryteria:

1.      stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse lub doktora w dziedzinie nauk ekonomicznych w dyscyplinach ekonomia lub finanse,

2.      dorobek naukowy z zakresu bezpieczeństwa żywnościowego oraz finansowania międzynarodowych projektów w zakresie wspierania rozwoju rolnictwa,

3.      publikacje naukowe, w tym co najmniej jedna za nie mniej niż 40 punktów według aktualnej listy MEiN,

4.      udokumentowany udział z referatem w dwóch konferencjach naukowych, w tym co najmniej jednej konferencji  międzynarodowej,

5.      gotowość do prowadzenia zajęć na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych, zarówno
w języku polskim jak angielskim,

6.      znajomość języka polskiego na poziomie języka ojczystego,

7.      znajomość języka angielskiego i języka francuskiego na poziomie umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych i badań naukowych z zakresu międzynarodowych instytucji finansowych (min. B2),

8.      motywacja do rozwoju naukowego,

9.      doświadczenie pracy w zespole.

Wymagane dokumenty:

1.      podanie do JM Rektora Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”,

2.      kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,

3.      CV z uwzględnieniem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej,

4.      Odpis dyplomu doktorskiego lub dokument równoważny,

5.      odpis dyplomu magisterskiego lub dokument równoważny,

6.      oświadczenie o spełnianiu warunków określonych w art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,

7.      oświadczenie stwierdzające, że w przypadku wygrania konkursu SGH będzie podstawowym miejscem pracy,

8.      klauzula RODO.

Druki dostępne są na stronie https://www.sgh.waw.pl/sprawy-kadrowe