Adiunkt na Wydziale Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Profil: dydaktyczny lub badawczo-dydaktyczny, dyscyplina: nauki o zarządzaniu i jakości

Wydział Biznesu i Stosunkow Międzynarodowych
Akademia Finansów i Biznesu Vistula
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Oczekiwania:

Poszukujemy pracownika dydaktycznego lub badawczo-dydaktycznego, do prowadzenia zajęć oraz badań*.

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim z zakresu m.in. przedsiębiorczość, innowacje i przedsiębiorczość w biznesie, współczesne koncepcje zarzadzania, zarzadzanie małą firma i start-upem, metody i techniki zarzadzania;
  • sprawowanie opieki promotorskiej nad przygotowywaniem przez studentów prac dyplomowych;
  • recenzowanie prac dyplomowych oraz udział w komisjach przeprowadzających egzaminy dyplomowe;
  • publikowanie wyników badań w punktowanych czasopismach i monografiach*;
  • organizacja procesu dydaktycznego;

*dotyczy pracowników badawczo-dydaktycznych

Umiejętności i kwalifikacje:

  • posiadanie co najmniej stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości (w wyjątkowych przypadkach tytułu zawodowego magistra przy spełnieniu wszystkich pozostałych wymagań);
  • wykazywać się doświadczeniem i dorobkiem naukowym w zakresie nauk o zarządzaniu;
  • posiadać doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w programie kształcenia: zarządzanie;
  • posiadać biegłą znajomość języka angielskiego umożliwiającą prowadzenie zajęć w tym języku;
  • posiadanie doświadczenia w praktyce zawodowej zgodnego z kierunkiem kształcenia.

Prosimy o wysyłanie dokumentów aplikacyjnych na w/w stanowisko na adres: vistula.hr.cv@vistula.edu.pl do dnia 07.07.2021r.

  • wykaz dorobku naukowego, udział w projektach (prośba o podanie liczby punktów ministerialnych za każdą publikację);
  • podanie do JM Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula z prośbą o zatrudnienie na w/w stanowisku;
  • CV, kwestionariusz osobowy, oświadczenie o dziedzinie i dyscyplinie, dokumenty poświadczające uzyskanie stopnia naukowego doktora;
  • dokumenty potwierdzające dorobek praktyczny;
  • oświadczenie, że Akademia Finansów i Biznesu Vistula będzie podstawowym miejscem pracy z dniem zatrudnienia;
  • oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych i korzystaniu z pełni praw publicznych.

Szczegóły znajdą Państwo w załączniku.