asystent badawczo – dydaktyczny

Wydział Zarządzania
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

1)      ukończenie studiów wyższych i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub tytułu równorzędnego;

2)      realizowanie badań umożliwiających uzyskanie w przyszłości stopnia naukowego doktora w dyscyplinie nauki o zarządzaniu i jakości (potwierdzone publikacjami naukowymi z listy MEiN lub projektami badawczo-rozwojowymi) lub przedstawienie koncepcji z harmonogramem badań w dyscyplinie (dotyczy osób, które ukończyły studia magisterskie w ciągu ostatnich dwóch lat, tj. najwcześniej w VI 2019 r.);

3)      bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

4)      profil naukowy wiążący się ze specjalnością naukową Zakładu, tj. marketingiem, w tym e-marketingiem;

5)      znajomość narzędzi i metod wspomagających marketing, w tym cyfrowych narzędzi potwierdzone: odbytymi kursami, realizowanymi projektami, wdrożeniami bądź ekspertyzami lub publikacjami, ewentualnie zaliczonymi na studiach przedmiotami z zakresu zarządzania strategicznego (osoby, które zakończyły studia magisterskie w ciągu ostatnich dwóch lat);

6)      doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych, w tym zajęć zdalnych (nie dotyczy osób, które zakończyły studia magisterskie w ciągu ostatnich dwóch lat).

Wymienione   dokumenty  należy  składać  w  terminie do dnia 12-08-2021 r. w Biurze Dziekana Wydziału Zarządzania Politechniki Warszawskiej, ul. Narbutta 85, 02-524 Warszawa, pok. 137, tel. 22 849 94 43, mail: sekretariat.wz@pw.edu.pl, poniedziałek – piątek godz. 10-14 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Bliższych informacji udziela: Iwona Dobrzyńska, tel. 22 234 86 10, mail: Iwona.Dobrzynska@pw.edu.pl

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 07-09-2021 r.

Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.