asystent dydaktyczny

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • historia

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko asystenta w grupie pracowników dydaktycznych

w dziedzinie nauk humanistycznych, w dyscyplinie historia

na Wydziale Historii UW

Planowane zatrudnienie na pełen etat na dwa lata.

Planowane wynagrodzenie zasadnicze brutto: 4000-4100 PLN / mies.

Zatrudnienie od 1 października 2022.

I. Wymagane kwalifikacje kandydatów

1.   Specjalizacja z zakresu dydaktyki historii.

2.   Ukończona specjalizacja nauczycielska w zakresie nauczania historii.

3.   Tytuł magistra historii uzyskany w ciągu ostatnich 15 lat.

4.   Minimum dwuletnie doświadczenie pracy w szkole, w ciągu ostatnich 10 lat.

5.   Dodatkowym atutem będą:

  • udokumentowane kontakty międzynarodowe;
  • umiejętności dydaktyczne;
  • doświadczenie w dydaktyce uniwersyteckiej;
  • inne osiągnięcia i wyróżnienia.

II. Opis obowiązków:

1.   Prowadzenie zajęć dydaktycznych w wymiarze 360 godzin dydaktycznych rocznie, m.in. z dydaktyki historii, Wstępu do badań historycznych i Wstępu do pisania prac uniwersyteckich.

2.   Gotowość pełnienia powierzonych sobie funkcji organizacyjnych na Wydziale Historii.

Wymagane dokumenty i opis procedury konkursowej w załączonym ogłoszeniu konkursowym.