profesor

Wydział Zarządzania i Dowodzenia
Akademia Sztuki Wojennej
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

Rektor-Komendant Akademii Sztuki Wojennej

Na podstawie art. 119 ust. 1 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. z 2020 r. poz. 85 z późn. zm.) oraz § 49 Statutu Akademii Sztuki Wojennej ogłasza otwarty konkurs na stanowisko
profesora w Instytucie Zarządzania na Wydziale Zarządzania i Dowodzenia.

tytuł naukowy profesora w dziedzinie nauk społecznych lub ekonomicznych w grupie pracowników: badawczo-dydaktycznych

Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.

Kandydaci przystępujący do konkursu proszeni są o przesłanie na adres: Akademia Sztuki Wojennej, Al. Chruściela 103, 00-910 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko PROFESORA w INSTYTUCIE ZARZĄDZANIA” lub złożenie w punkcie podawczym ASzWoj, mieszczącym się w Biurze Przepustek ASzWoj, bud. nr 4, lub złożenie w Sekretariacie Dziekana WZiD, mieszczącym się w bud. nr 94 w pokoju nr 121.

  następujących dokumentów:

1.    Autoreferat przedstawiający:

–        przebieg pracy zawodowej;

–        wykaz publikacji, realizowanych projektów, organizacji konferencji badań
i wystąpień naukowych potwierdzający posiadanie dorobku naukowego
z zakresu problematyki reprezentowanej dziedziny;

–        informacje o doświadczeniu dydaktycznym i naukowym;

–        wykaz pełnionych funkcji;

–        wykaz uzyskanych nagród i wyróżnień.

2.    Podanie do Rektora-Komendanta o zatrudnienie w Akademii Sztuki Wojennej

3.    Odpisy dyplomu/ów uzyskania tytułu zawodowego/stopnia naukowego/tytułu naukowego/.

4.    Oświadczenie, że Akademia Sztuki Wojennej będzie podstawowym/dodatkowym miejscem zatrudnienia.

5.    Oświadczenie dotyczące zdolności do czynności prawnych, niekaralności
i korzystania z praw publicznych.

6.    Oświadczenie dotyczące pokrewieństwa z bezpośrednim przełożonym.

7.    Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Oczekiwania:

–        tytuł naukowy profesora nauk społecznych/ekonomicznych, habilitacja
w dyscyplinie: nauki o zarządzaniu, ekonomia lub finanse;

–        znaczący dorobek naukowy i dydaktyczny w języku angielskim i polskim z zakresu zarządzania, z ukierunkowaniem na zarządzanie zasobami ludzkimi;

–        doświadczenie w pracy dydaktycznej;

–        umiejętność pracy w zespole;

–        komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Wymagania uzupełniające:

–        posiadanie doświadczenia międzynarodowego w pracy na stanowiskach dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych w uczelniach wyższych.

Konkurs rozstrzyga komisja konkursowa.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem: 16.06.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.06.2021 r.

Planowane zatrudnienie: od 01.10.2021 r.

POUCZENIE:

1. Załączniki ujęte w ogłoszeniu w punktach 4-7 zamieszczone są na stronie Akademii Sztuki Wojennej https://aszwoj.bip.gov.pl/do-pobrania/do-pobrania.html

2. Rozstrzygnięcie konkursu nie jest równoznaczne z nawiązaniem stosunku pracy z Akademią Sztuki Wojennej, a stanowi rekomendacje w tym zakresie dla Rektora-Komendanta. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor-Komendant.

3. Akademia Sztuki Wojennej zastrzega sobie prawo do nierozstrzygnięcia konkursu bez podania przyczyn.