Analityk biznesowy (referent)

Wydział Informatyki i Telekomunikacji
Politechnika Wrocławska
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: 5000 zł brutto + 20% obowiązkowej premii (w przeliczeniu na etat) zł brutto
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych

Opis stanowiska

Analityk biznesowy

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Analityk biznesowy – samodzielny referent w obszarze inżynierii języka naturalnego i technologii językowych w ramach infrastruktury badawczej CLARIN-PL (http://clarin-pl.eu) koordynowanej przez Politechnikę Wrocławską, części europejskiej infrastruktury badawczej technologii językowych CLARIN ERIC (http://clarin.eu).

Zakres obowiązków
Dokumentowanie wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych narzędzi przetwarzania języka naturalnego i stron WWW
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
Modelowanie procesów biznesowych
Nadzorowanie i wspieranie procesu testowania rozwiązań
Ścisła współpraca z zespołem deweloperskim

Nasze wymagania
Minimum pół roku doświadczenia zawodowego związanego z testowaniem narzędzi lub analityką biznesową
Znajomość notacji BPMN
Umiejętność tworzenia wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
Zainteresowanie obszarem przetwarzania języka naturalnego
Zrozumienia zagadnień technicznych na ogólnym poziomie, w szczególności związanych z integracją systemów informatycznych
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Umiejętność pracy w zespole
Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność

Mile widziane
Znajomość baz danych
Znajomość narzędzi do testów systemowych
Znajomość systemów kontroli wersji

Oferujemy
Zatrudnienie do końca 2023 roku w oparciu o umowę o pracę
Wynagrodzenie 5000 zł brutto + 20% obowiązkowej premii w przeliczeniu na etat
Możliwość negocjowania wynagrodzenia po 3-miesięcznym okresie próbnym
Możliwość pracy na niepełny etat, możliwość pogodzenia życia prywatnego lub studiów z pracą
Warunki do samorozwoju w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin informatyki – Data Science; dostęp do najnowszych rozwiązań w tym zakresie