Stypendysta/tka

Uniwersytet SWPS
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Nazwa i opis projektu badawczego:

Zaufanie jako zjawisko polimorficzne. Psychologiczna specyfika zaufania w relacjach wspólnotowych i rynkowych

Celem projektu badawczego jest analiza psychologicznej specyfiki zaufania w relacjach wspólnotowych i rynkowych. Szerszy opis projektu można znaleźć tutaj.

Projekt OPUS nr 2021/41/B/HS6/03104 finansowany ze środków NCN.

Miejsce pracy: Wrocław

Opis zadań:

  • Pomoc w przygotowywaniu badań prowadzonych w laboratorium oraz online
  • Prowadzenie badań laboratoryjnych
  • Rekrutowanie osób badanych
  • Zbieranie i przetwarzanie danych z badań

Wymagania:

  • Wyróżniający/a się student/ka czwartego lub piątego roku studiów na kierunku psychologia (w przypadku jednolitych studiów magisterskich), rozpatrzymy też wybitnych studentów trzeciego roku studiów licencjackich
  • Płynna znajomość języka polskiego
  • Zainteresowanie psychologią społeczną i psychologią ekonomiczną
  • Doświadczenie z badaniami psychologicznymi, znajomość metodologii badań w dyscyplinie psychologii
  • Dobra znajomość programów analizy danych (JASP/JAMOVI/IBM SPSS)
  • Sumienność i dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stypendium na okres 12 miesięcy w wysokości 2000 zł brutto
  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów
  • Współpracę w międzynarodowym zespole naukowców z Polski i USA

Wymagane dokumenty:

  • CV
  • List motywacyjny uwzględniający doświadczenie w zakresie umiejętności wymaganych w ogłoszeniu
  • Skan dokumentu potwierdzającego status studenta/studentki trzeciego, czwartego lub piątego roku psychologii

Zgłoszenie należy przesłać drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza: FORMULARZ APLIKACYJNY

Termin nadsyłania aplikacji upływa 31 maja 2022 r.

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30 czerwca 2022 r.

Termin rozpoczęcia pracy: 1 października 2022 r.

Kryteria formalne:

  • Dorobek naukowy kandydata, w tym publikacje w renomowanych wydawnictwach/ czasopismach naukowych – 50% oceny końcowej
  • Kompetencje do realizacji określonych zadań w projekcie badawczym – 30% oceny końcowej
  • Osiągnięcia wynikające z prowadzenia badań naukowych, stypendia, nagrody oraz doświadczenie naukowe zdobyte w kraju lub za granicą, warsztaty i szkolenia naukowe, udział w projektach badawczych – 20% oceny końcowej

Link do REGULAMINU NCN oraz REGULAMINU SWPS.

Skład komisji konkursowej:

dr hab. Agata Gąsiorowska, prof. Uniwersytetu SWPS  – Przewodnicząca Komisji
dr hab. Jakub Traczyk, prof. Uniwersytetu SWPS  – Członek Komisji
prof. dr hab. Tomasz Zaleśkiewicz – Członek Komisji
Anna Zając – Pracownik działu personalnego, Sekretarz Komisji

W razie potrzeby dodatkowe informacje można uzyskać poprzez kontakt elektroniczny pod adresem azajac2@swps.edu.pl.

Komisja Konkursowa zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.