Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Sztuk Projektowych ASP w Łodzi
Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi
  • Miejsce: Łódź
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

REKTOR
AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH im. WŁADYSŁAWA STRZEMIŃSKIEGO W ŁODZI
z siedzibą w Łodzi przy ul. Wojska Polskiego 121
OGŁASZA KONKURS
na stanowisko WYKŁADOWCY
w Instytucie Tkaniny, Druku i Stylizacji Wnętrz na Wydziale Sztuk Projektowych,
w grupie pracowników dydaktycznych, na czas określony, w wymiarze całego etatu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – min. tytuł magistra inżyniera architekta
  • Udokumentowany dorobek w zakresie projektowania wnętrz mieszkalnych i komercyjnych wraz z potwierdzoną realizacją
  • Znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie wnętrz i graficznych: ArchiCad, Twinmotion, AutoCad, Unreal Engine, Photoshop
  • Doskonała wiedza dotycząca stylów w projektowaniu wnętrz i umiejętność trafnego ich zastosowania
  • Umiejętność dostosowania wiedzy praktycznej do wymogów programowych kierunku tkanina i stylizacja wnętrz (ze szczególnym uwzględnieniem roli tkaniny we wnętrzu) i znajomość najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz
  • Predyspozycje pedagogiczne
  • Minimum 3-letni staż pracy w uczelni wyższej
  • Umiejętność pracy w zespole, doświadczenie w organizowaniu i planowaniu pracy zespołu
  • Znajomość języka polskiego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Komunikatywność, dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista

Zakres obowiązków

  • Podstawowe obowiązki nauczyciela akademickiego określa art. 115 ustawy z dnia 18.07.2018r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (DZ.U.2018,poz. 1668 z późn.zm.) oraz § 4 Regulaminu Pracy Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi opublikowany na stronie BIP ASP w Łodzi

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgłoszenie udziału w konkursie z motywacją kandydowania na stanowisko
  • Wypełniony kwestionariusz osobowy wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 3
  • Życiorys (CV) z uwzględnieniem pracy dydaktycznej (jeśli dotyczy), mile widziane działalności artystycznej/naukowej
  • Oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – Załącznik 4
  • Kopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje, w szczególności: dyplom ukończenia studiów wyższych, znajomość języka obcego/języków obcych
  • Kopie dokumentów potwierdzających posiadanie doświadczenia zawodowego;
  • Dokumentacja osiągnięć i dorobku dydaktycznego, artystycznego/naukowego
  • Oświadczenie o spełnianiu przez kandydata wymogów wynikających z art. 113 ustawy z dnia 20.07.2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2018, poz. 1668 z późn. zm.) – Załącznik nr 1
  • Oświadczenie o zamiarze zatrudnienia w ASP w Łodzi jako podstawowym miejscu pracy –Załącznik nr 2.