Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Katedra Kosmetologii
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki o zdrowiu

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko wykładowcy w Katedrze Kosmetologii.
Wydział Ochrony Zdrowia.
Grupa pracowników dydaktycznych.
Pełny etat.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka polskiego
  • Dyplom ukończenia studiów potwierdzających kwalifikacje do prowadzenia zajęć z przedmiotów: Podologia z elementami kinezyterapii, Pielęgnacja stóp z elementami podologii, Kosmetologia pielęgnacyjna i upiększająca, Estetyka
  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej - minimum 2 lata

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć ze studentami na kierunku Kosmetologia

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych i dorobku naukowego
  • oświadczenie o pierwszym miejscu pracy i informacja o zamiarze podjęcia dodatkowego zatrudnienia