Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Ochrony Zdrowia
Akademia Tarnowska
  • Miejsce: Tarnów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki medyczne

Opis stanowiska

Stanowisko wykładowcy w grupie pracowników dydaktycznych, Katedra Pielęgniarstwa, kierunek Położnictwo, pełny wymiar czasu pracy na czas określony. Wymagane doświadczenie w pracy dydaktycznej – minimum 2 lata.

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego
  • dokumentacja potwierdzająca kwalifikacje i doświadczenie do prowadzenia zajęć: Podstawy opieki położniczej, Położnictwo, ginekologia i pielęgniarstwo położniczo-ginekologiczne, Położnictwo i opieka położnicza, Techniki położnicze i prowadzenie porodu
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej na uczelni wyższej minimum 2 lata

Mile widziane

  • przy przyjęciu będą preferowane osoby, które zadeklarują Akademię Tarnowską jako pierwsze miejsce pracy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć na kierunku Położnictwo

Oferujemy

  • praca na pełny etat

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie
  • zgoda na przetwarzanie danych osobowych
  • kwestionariusz osobowy
  • kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe i naukowe
  • wykaz osiągnięć dydaktycznych
  • oświadczeniem o pierwszym miejscu pracy
  • informacja o ewentualnym dodatkowym zatrudnieniu
  • oświadczenie o niekaralności