Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Collegium Da Vinci
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Poszukujemy wykładowcy do Katedry Informatyki i Analizy Danych, który chciałby podjąć się uczenia przedmiotów z wymienionych dziedzin oraz brać czynny udział w zyciu katedry i uczelni.

Nasze wymagania

  • Stopień magistra z zakresu tematyki obejmującej informatykę, matematykę, analizę danych lub bardzo pokrewną
  • Gotowość do podjęcia pracy na pełen etat, w systemie hybrydowym z lokalizacją w Poznaniu

Mile widziane

  • Stopień doktora
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie dydaktyczne

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych z zakresu tematycznego informatyki, matematyki, analizy danych lub pokrewnych,
  • Utrzymywanie komunikacji ze studentami zgodnie z standardem przyjętym na Uczelni,
  • Udział w zebraniach Katedry Zarządzania i pracach zespołów uczelnianych,
  • Udział w pracach nad współtworzeniem nowych kierunków i modyfikacja aktualnej oferty Uczelni,
  • Udział w spotkaniach i warsztatach związanych z funkcjonowaniem Uczelni,
  • Udział w bieżących pracach związanych z funkcjonowaniem Katedry.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu i w systemie zadaniowym
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez mnogą ilość szkoleń wewnętrznych, platformę e-learningową, udział w wydarzeniach organizowanych przez CDV, możliwość udziału w dodatkowych projektach, oraz hojny budżet szkoleniowy
  • Prywatną opieke medyczną, ubezpieczenia grupowe
  • Docenianie dodatkowej inicjatywy poprzez bony podarunkowe
  • Zniżkę na parking
  • Centrum sportu, zajęcia sportowe dla pracowników
  • Wymiany międzynarodowe ‘Erasmus’ dla pracowników
  • Pracę w pięknym budynku otoczonym zielenią i wypełnionym sztuką
  • Integracje
  • Granty naukowe

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych