wykładowca

Psychologia
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
  • Miejsce: Toruń
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: WYKŁADOWCA PSYCHOLOGIA Opis stanowiska: Tworzenie programów szkoleniowych i prezentacji szkoleniowych, które udostępniane będą studentom, Przygotowywanie autorskich wykładów skierowanych dla studentów studiów podyplomowych w formie webinariów, Stworzenie materiałów szkoleniowych, Dostosowanie do wymagań programu szkolenia. Wymagania: Wykształcenie minimum wyższe związane z psychologią ogólną, kliniczną, biznesu (np. coaching, CSR) oraz dziedzinami pokrewnymi,
, Wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanego przedmiotu – na stanowisku wykładowcy, trenera lub praktyka z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami, Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji itp., Gotowość do podjęcia współpracy w pojedyncze dni lub w weekendy, Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Brak obaw do wystąpień publicznych, Optymistyczne usposobienie, Rzetelne realizowanie powierzonych obowiązków. Oferujemy: Pracę dodatkową, którą można pogodzić z głównym źródłem dochodu, Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło – w przypadku zadowalającej współpracy stałe i częste zlecenia, Atrakcyjne wynagrodzenie, Dogodne warunki realizacji zleceń – w centrum Wrocławia. OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O WYSŁANIE CV DO 06.12.2019 NA ADRES MAILOWY: hr@csk.waw.pl