Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Akademia Muzyczna Bydgoszcz
Akademia Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki muzyczne

Nasze wymagania

  • 1. Ukończone studia muzyczne, posiada tytuł zawodowy magistra sztuki na kierunku wokalistyka, specjalność wokalno-aktorska, uzyskany w uczelni muzycznej na wydziale wokalno-aktorskim (lub podobnym).
  • 2. Ukończone studia wyższe na kierunku logopedia, posiada co najmniej tytuł zawodowy licencjata, uzyskany w ramach studiów o charakterze uniwersyteckim.
  • 3. Doświadczenie w pracy dydaktycznej i artystycznej w zakresie w/w dyscyplin.
  • 4. Złożą oświadczenie, że Akademia Muzyczna w Bydgoszczy będzie podstawowym miejscem pracy dla kandydata, w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.
  • 5. Warunek dla obcokrajowców – znajomość języka polskiego na poziomie C2.

Zakres obowiązków

  • 1. Opracowanie programów do prowadzonych przedmiotów. 2. Kształcenie studentów.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • 1. Zgłoszenie udziału w konkursie
  • 2. Oświadczenie o spełnianiu wymogów określonych w ustawie Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r.
  • 3. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • 4. Potwierdzone za zgodność z oryginałem kopie dokumentów poświadczających posiadane kwalifikacje
  • 6. Oświadczenie, że Akademia Muzyczna w Bydgoszczy będzie podstawowym miejscem pracy dla kandydata, w rozumieniu ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce