Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Instytut Psychologii
Uniwersytet Zielonogórski
  • Miejsce: Zielona Góra
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Instytut Psychologii w Uniwersytecie Zielonogórskim poszukuje pracownika na stanowisko wykładowcy w grupie dydaktycznej.

Nasze wymagania

  • ukończone studia magisterskie w zakresie psychologii w przeciągu ostatnich 5 lat, (tytuł magistra psychologii)
  • zainteresowania naukowe i/lub praktyczne w obszarze psychologii eksperymentalnej, psychologii poznawczej i psychologii społecznej
  • gotowość do dalszego rozwoju
  • dyspozycyjność w zakresie prac organizacyjnych w Instytucie Psychologii
  • aktywność naukowa i organizacyjna w czasie studiów (udział lub pomoc przy organizacji konferencji naukowych, seminariów, szkoleń, warsztatów)
  • biegła znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego potrzebna do prowadzenia zajęć dydaktycznych w danym języku.

Zakres obowiązków

  • kształcenie i wychowywanie studentów
  • realizacja pensum dydaktycznego oraz inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów
  • uczestniczenie w pracach organizacyjnych Uczelni
  • stałe podnoszenie kompetencji zawodowych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • list motywacyjny oraz informacje, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz.U. z 2020 r., poz. 1320 ze zm.), tj. imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia, miejsce zamieszkania (adres do korespondencji), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
  • odpis dyplomu ukończenia studiów I i II stopnia lub jednolitych magisterskich
  • wykaz dorobku organizacyjnego i/lub naukowego w czasie studiów
  • sprecyzowany plan dalszego rozwoju
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w liście motywacyjnym lub innych załączonych dokumentach – jeśli w zakresie tych danych zawarte są szczególne kategorie danych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO.
  • w przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski proszę o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Uniwersytet Zielonogórski przez okres najbliższych 6 miesięcy.

Weź udział w rekrutacji

  • Instytut Psychologii Uniwersytetu Zielonogórskiego, al. Wojska Polskiego 69, pok. P106, 65-762 Zielona Góra