Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Ekonomii i Finansów
Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego
  • Miejsce: Radom
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Nasze wymagania

  • posiadanie stopnia naukowego doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse;
  • posiadanie publikacji z Komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z zakresu dyscypliny ekonomia i finanse;
  • doświadczenie dydaktyczne w szkolnictwie wyższym, w szczególności związane z problematyką finansów i finansów publicznych;
  • doświadczenie w pracach naukowo-badawczych;
  • doświadczenie w zakresie współpracy międzynarodowej;
  • zainteresowanie problematyką finansów i finansów publicznych potwierdzone np. doświadczeniem praktycznym, doświadczeniem dydaktycznym, publikacjami naukowymi;
  • publikacje naukowe z zakresu finansów i finansów publicznych;
  • znajomość problematyki związanej z jakością kształcenia na studiach wyższych;
  • znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków

  • zgodnie z art. 115 ustawy PSWiN
  • zgodnie z Regulaminem pracy URad. par.17

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego;
  • życiorys (CV);
  • kwestionariusz osobowy dla kandydata do pracy;
  • skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • skany dokumentów potwierdzających doświadczenie praktyczne;
  • wykaz publikacji naukowych;
  • wykaz konferencji w których Kandydat brał udział;
  • oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych;
  • oświadczenie o niekaralności prawomocnym wyrokiem sądowym za przestępstwo umyślne;
  • oświadczenie o niekaralności karą dyscyplinarną pozbawienia prawa do wykonywania zawodu nauczyciela akademickiego na stałe lub na czas określony;
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych;
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji;
  • oświadczenie, że w przypadku wygrania konkursu Uniwersytet Radomski im. Kazimierza Pułaskiego będzie podstawowym miejscem pracy;
  • zobowiązanie do złożenia oświadczenia, o którym mowa w art. 265 ust. 5 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce.