Adiunkt

Menedżerska Akademia Nauk Stosowanych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Menedżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie działającej na rynku edukacyjnym od ponad 28 lat poszukujemy Adiunkta na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Katedrze Psychologii

Nasze wymagania

  • Stopień doktora nauk społecznych (humanistycznych) w zakresie psychologii, tytuł zawodowego magistra psychologii;
  • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu psychologii w ramach współpracy z uczelniami wyższymi, kompetencje dydaktyczne;
  • Doświadczenie zawodowe (praktyczne przynajmniej 3-letnie) związane z kształceniem psychologicznym zdobytym poza uczelnią wyższą;
  • Umiejętność korzystania z narzędzi kształcenia na odległość (Moodle, MS Teams itp), możliwość prowadzenia zajęć stacjonarnie;
  • Udokumentowany dorobek naukowy i chęć do rozwoju zawodowego w zakresie aktywności naukowej.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim
  • prace organizacyjne na rzecz uczelni
  • udział w pracach naukowych i projektach realizowanych w ramach prac katedry

Oferujemy

  • umowe o pracę
  • możliwość rozwoju naukowego i zawodowego oraz realizowanie własnych pomysłów
  • praca w przyjaznym zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Aktualne CV
  • Informacje o dorobku zawodowym, naukowym i dydaktycznym
  • Załączenie oświadczenia w CV o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych