Adiunkt stanowisko badawcze

Wydział Literaturoznawstwa
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • literaturoznawstwo

Opis stanowiska

stanowisko adiunkta badawczego (anglista) w Katedrze Literatur Anglojęzycznych

Nasze wymagania

  • natywny użytkownik języka angielskiego
  • doktor w zakresie literaturoznawstwa angielskiego
  • potwierdzony publikacjami i wystąpieniami konferencyjnymi dorobek naukowy, wpisujący się w profil badań realizowanych w Katedrze Literatur Anglojęzycznych
  • doświadczenie w realizowaniu profesjonalnej korekty językowej tekstów specjalistycznych (literaturoznawczych)
  • doświadczenie w realizowaniu projektów naukowych finansowanych ze środków zewnętrznych (w roli kierownika oraz wykonawcy)

Zakres obowiązków

  • prowadzenie badań naukowych w dyscyplinie literaturoznawstwo (literaturoznawstwo angielskie)
  • udział w organizacji życia naukowego

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie na stanowisku skierowane do JM Rektora UKW
  • CV i list motywacyjny
  • kwestionariusz osobowy (załącznik nr 1)
  • zdjęcie
  • dokument potwierdzający uzyskanie tytułu zawodowego, stopnia naukowego
  • oświadczenie, że w razie zatrudnienia UKW będzie podstawowym miejscem pracy nauczyciela akademickiego (załącznik nr 2)
  • dokumenty potwierdzające spełnienie dodatkowych wymagań określonych w ogłoszeniu konkursowym
  • oświadczenie o spełnianiu wymagań z art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2019 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (załącznik nr 3)
  • oświadczenie o świadomości odpowiedzialności karnej związanej z poświadczaniem nieprawdy (art. 233 k.k.) (załącznik nr 4)
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na zaliczenie do liczby pracowników prowadzących działalność naukową i reprezentowaniu dyscypliny naukowej literaturoznawstwo (załącznik nr 5)
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (załącznik nr 6)

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
    Sekretariat Dziekana
    ul. Jagiellońska 11
    85-067 Bydgoszcz