Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Finansów i Zarządzania
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu
  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem Uczelni, poszukujemy nauczycieli akademickich, chcących dołączyć do kadry badawczo dydaktycznej i dydaktycznej Uniwersytetu WSB MERITO we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie.

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora (nauki o zarządzaniu i jakości, dziedzina nauki społeczne);
  • osiągnięcia w pracy dydaktycznej;
  • znajomość języka polskiego i angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć;
  • posiadanie doświadczenia dydaktycznego w pracy na uczelni;
  • wykazanie aktywnej działalności naukowej;
  • posiadanie doświadczenia praktycznego zdobytego poza uczelnią.

Zakres obowiązków

  • przeprowadzenie zajęć dydaktycznych, zarówno zdalnych jak i stacjonarnych, z zakresu marketingu w szczególności marketingu cyfrowego;
  • prowadzenie seminariów magisterskich;
  • udział w pracach komisji egzaminacyjnych;
  • promowanie prac magisterskich.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na podstawowym miejscu pracy;
  • wynagrodzenie zgodne z regulaminem wynagradzania obowiązującym na Uniwersytecie WSB Merito we Wrocławiu;
  • wsparcie organizacyjne i finansowe działań związanych z rozwojem naukowym;
  • system benefitów pracowniczych (premii i nagród regulaminowych, bezpłatnych szkoleń);
  • wsparcie w zakresie kształcenia zdalnego.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV

Weź udział w rekrutacji