Adiunkt stanowisko dydaktyczne

Wydział Nauk Ekonomicznych i Technicznych
Akademia Nauk Stosowanych w Koninie
  • Miejsce: KONIN
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Konkurs na stanowisko ADIUNKTA na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Technicznych ANS w Koninie

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse;
  • deklaracja, że ANS w Koninie będzie dla kandydata podstawowym miejscem pracy;
  • doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu analizy danych finansowych, rachunkowości, w tym rachunkowości finansowej, budżetowej i podatkowej, rachunku kosztów;
  • doświadczenie praktyczne zdobyte poza uczelnią wyższą w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań finansowych, w tym w spółce akcyjnej;
  • posiadanie uprawnień biegłego rewidenta;

Zakres obowiązków

  • 1. Przeprowadzanie zajęć dydaktycznych zgodnie z opracowanymi uprzednio sylabusami;

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Kwestionariusz
  • oświadczenie - podstawowe miejsce pracy
  • Oświadczenie