Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Animacji i Intermediów Uniwersytetu Artystycznego im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Nasze wymagania

  • posiadanie co najmniej tytułu magistra
  • wskazane doświadczenie pedagogiczne oraz umiejętność pracy i organizacji pracy w zespole
  • wiedza, doświadczenie oraz kompetencje techniczne z zakresu filmu artystycznego/ eksperymentalnego
  • osoba ubiegająca się o stanowisko powinna wykazać się znaczącymi osiągnięciami twórczymi zwłaszcza w przestrzeni filmu artystycznego/eksperymentalnego

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć i asystowanie w Pracowni Filmu Eksperymentalnego II na wydziale Animacji i Intermediów
  • praca organizacyjna na rzecz Katedry Intermediów
  • możliwość delegowania do pracy w innej Pracowni Intermediów na wydziale Animacji i Intermediów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie
  • życiorys zawodowy z zamieszczoną i podpisaną klauzulą
  • odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych magisterskich
  • portfolio dokumentujące dorobek artystyczny
  • wykaz dorobku dydaktycznego
  • opis innych ważnych dokonań twórczych i organizacyjnych
  • oświadczenie o znajomości języka obcego/języków obcych
  • deklaracja, że Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu będzie podstawowym miejscem pracy
  • deklaracja po podpisaniu umowy o pracę o przynależności do dziedziny sztuki/ dyscypliny: sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki
  • podpisana poniższa klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy