Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

Kolegium Informatyki Stosowanej
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
  • Miejsce: Rzeszów
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • informatyka

Opis stanowiska

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie od lat zajmuje czołowe pozycje w rankingach ogólnopolskich dotyczących jakości kształcenia, bogatej infrastruktury, kadry naukowo-dydaktycznej i międzynarodowości. WSIiZ jako pierwsza uczelnia niepubliczna została uhonorowana przez Prezydium PKA Certyfikatem Doskonałości Kształcenia na kierunku Informatyka.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe – absolwent kierunku informatyka
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiająca prowadzenie zajęć również na ścieżce anglojęzycznej
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i terminowość
  • wysoka motywacja do pracy, gotowość uczenia się i chęć rozwoju naukowego
  • znajomość trendów w branży IT

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu i samodzielnym prowadzeniu badań naukowych
  • doświadczenie w działalności dydaktycznej

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach kolegium Informatyki Stosowanej
  • uczestnictwo w pracach organizacyjnych kolegium Informatyki Stosowanej
  • rozwój naukowy

Oferujemy

  • finansowanie udziału w konferencjach krajowych i zagranicznych
  • wsparcie procesów awansowych (doktorskich, habilitacyjnych i profesorskich)
  • wydawanie wartościowych monografii naukowych (dzięki współpracy m.in. z Copernicus Centre Press, Wydawnictwem UW)
  • możliwość pracy z wykorzystaniem profesjonalnych i nowoczesnych laboratoriów naukowo-badawczych
  • pomoc doświadczonego personelu w składaniu aplikacji grantowych (m.in. granty NCN, NCBiR, MEiN)
  • dofinansowanie do pakietu Medicover Sport

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV