Asystent stanowisko dydaktyczne

Wydział Filologiczny
Uniwersytet Opolski
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Nasze wymagania

  • Co najmniej stopień magistra w naukach humanistycznych lub społecznych, zdobyty na programie anglojęzycznym (magisterium filologii angielskiej lub dyplom MA w naukach o komunikacji, naukach pedagogicznych lub ekonomicznych z uczelni zagranicznej)
  • Udokumentowane doświadczenie w dydaktyce akademickiej w języku angielskim (poziom B2-C2).
  • Ukończenie szkoleń lub dorobek zawodowy w zakresie nauczania języka specjalistycznego.

Mile widziane

  • Ukończenie szkoleń lub warsztatów podnoszących umiejętności dydaktyczne/trenerskie.
  • Certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenia związane z językową obsługą biznesu.
  • Mobilność zagraniczna lub współpraca z partnerami zagranicznymi.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Działania organizacyjne na rzecz Wydziału
  • Opracowywanie autorskich programów zajęć

Oferujemy

  • Uposażenie zgodne z Regulaminem Wynagradzania w UO
  • Stabilna praca w renomowanej uczelni publicznej
  • Wsparcie administracyjne, biblioteczne i IT stanowiska pracy
  • Dostęp do szkoleń z dydaktyki akademickiej
  • Dostęp do dofinansowania wyjazdów konferencyjnych i mobilności Erasmus+
  • Dodatki zadaniowe za udział w projektach
  • Dodatki motywacyjne uzależnione od wyników pracy i zaangażowania
  • Praca w zgranym, umiędzynarodowionym zespole

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • CV wraz z informacją o dotychczasowym przebiegu edukacji i zatrudnienia
  • Podanie o zatrudnienie skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego
  • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych
  • Kwestionariusz osobowy ubiegającej się o zatrudnienie dostępny na stronie: https://www.uni.opole.pl/page/41/pracownicy-dokumenty-do-pobrania
  • Kopie dokumentów poświadczających spełnianie kryteriów kwalifikacyjnych
  • Oświadczenie kandydata, że Uniwersytet Opolski będzie podstawowym miejscem pracy

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW
    Sekretariat Instytutu Językoznawstwa
    45-040 Opole
    pl. Kopernika 11 p. 203
    Termin: do 23 maja 2024 r. do godz. 14.00