Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Stanowisko asystenta badawczo-dydaktycznego w Instytucie Zarządzania

Nasze wymagania

  • posiada tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera albo równorzędnego,
  • wykazuje zainteresowania naukowe i dydaktyczne oraz zdolności do ich rozwijania
  • posiada co najmniej dobrą znajomość języka angielskiego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych w tym języku oraz wygłaszania doniesień na konferencjach naukowych
  • opublikował/a minimum 3 publikacje naukowe
  • posiada dorobek publikacyjny z zakresu nauk o zarządzaniu i jakości
  • posiada aktywność w prezentowaniu referatów na konferencjach i seminariach naukowych w kraju i/lub za granicą,
  • posiada co najmniej dobrąj znajomość języka polskiego, w stopniu umożliwiającym samodzielne pisanie publikacji naukowych w tym języku, wygłaszania doniesień na konferencjach naukowych oraz prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • wykazuje aktywność w działalności organizacyjnej

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia, laboratoria) zgodnie z programem nauczania.
  • Opracowywanie materiałów dydaktycznych oraz pomoc w tworzeniu programów nauczania.
  • Prowadzenie konsultacji dla studentów, udzielanie porad i wyjaśnień dotyczących materiału kursowego
  • Organizowanie i nadzorowanie prac semestralnych, projektów oraz innych form aktywności studenckiej
  • Udział w realizacji projektów badawczych prowadzonych na wydziale
  • Przygotowywanie wniosków o dofinansowanie badań oraz raportów z prowadzonych prac
  • Współpraca z zespołem badawczym oraz udział w konferencjach naukowych
  • Analiza danych, opracowywanie wyników oraz publikowanie artykułów naukowych
  • Aktywne uczestnictwo w życiu akademickim uczelni, w tym udział w posiedzeniach rady wydziału oraz innych organów kolegialnych

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie o zatrudnienie na ww. stanowisku kierowane do JM Rektora SGGW
  • CV
  • odpis dyplomu
  • wykaz prac opublikowanych lub przyjętych do druku
  • niezbędne dokumenty potwierdzające spełnianie przez Kandydata/(kę) wymagań zawartych w treści ogłoszenia
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez SGGW (druk oświadczenia: „RODO – obowiązek informacyjny dla kandydata”)
  • oświadczenie kandydata/kandydatki, że spełnia wymogi określone w art. 113 Ustawy o szkolnictwie wyższym (Dz. U. z 2018 r., poz. 1668)
  • oświadczenie, że SGGW w Warszawie będzie podstawowym miejscem pracy w rozumieniu ww. ustawy