Asystent stanowisko badawczo-dydaktyczne

  • Miejsce: Sopot
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk społecznych
  • ekonomia i finanse

Opis stanowiska

Prowadzenie zajęć dydaktycznych (w tym w języku angielskim) z zakresu logistyki, informatyki w logistyce, zarządzanie łańcuchami dostaw. Prowadzenie badań naukowych (w tym pisania publikacji naukowych w języku angielskim) w obszarze logistyki i zarządzania łańcuchami dostaw. Wykonywanie czynności organizacyjnych na rzecz katedry i wydziału.

Nasze wymagania

  • tytuł zawodowy magistra w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinach dotyczących biznesu, ekonomii, zarządzania, transportu, logistyki
  • oczekiwana osoba ze statusem doktoranta Szkoły Doktorskiej w dziedzinie nauk społecznych w dyscyplinie ekonomia i finanse
  • sprecyzowane zainteresowania dotyczące zagadnień ekonomicznych, biznesowych lub zarządczych, w tym logistycznych lub zarządzania łańcuchem dostaw
  • zobowiązanie się do pisania publikacji naukowych w języku angielskim
  • zobowiązanie się do przygotowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku angielskim
  • udokumentowane publikacje naukowe
  • umiejętność pracy zespołowej, chęć doskonalenia warsztatu naukowego i dydaktycznego
  • znajomość technologii informatycznych w stopniu umożliwiającym zastosowanie ich w pracy naukowej, dydaktycznej i organizacyjnej
  • wysoka ocena rozmowy kwalifikacyjnej

Zakres obowiązków

  • praca w pełnym wymiarze godzin dla stanowiska asystenta
  • przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, w tym w języku angielskim, w ramach pensum dydaktycznego
  • inicjowanie i realizacja prac badawczych w obszarze naukowym Katedry Logistyki
  • realizacja prac organizacyjnych na rzecz Katedry Logistyki i Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Gdańskiego

Oferujemy

  • rozwój naukowo-dydaktyczny

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie (skierowane do JM Rektora Uniwersytetu Gdańskiego) (dostępny na stronie: https://ug.edu.pl/strona/47117/przed-zatrudnieniem)
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny na stronie: https://ug.edu.pl/strona/47117/przed-zatrudnieniem)
  • Kopia dyplomu uzyskania tytułu zawodowego magistra
  • Informacja o dorobku naukowym i dydaktycznym
  • Inne informacje, które zdaniem kandydata mogą decydować o powodzeniu w postępowaniu konkursowym

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Sekretariat Katedr Ekonomiki Transportu i Logistyki, Wydział Ekonomiczny, Uniwersytet Gdański, ul. A. Krajowej 119/121, 81-824 Sopot, w pok. A 134 lub e-mail: til@ug.edu.pl