Asystent / adiunkt stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Wrocław
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę, pełny etat, praca dodatkowa lub tymczasowa, umowa zlecenie, samozatrudnienie (B2B)
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Uczelnia Biznesu i Nauk Stosowanych VARSOVIA, dynamicznie się rozwija, podnosząc jakość kształcenia i efektywność organizacyjną. Nowa nazwa i rebranding to część modernizacji, dzięki której uczelnia staje się lepszym miejscem do nauki i pracy. Prowadzimy działalność dydaktyczną w Warszawie, WROCŁAWIU, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie i Lublinie, koncentrując się na psychologii, pedagogice, zarządzaniu, finansach i rachunkowości, zapewniając studentom coraz lepsze warunki do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Misją Instytutu Psychologii we Wrocławiu jest przekazywanie wiedzy z zakresu psychologii opartej na badaniach naukowych i umożliwienie jej zastosowania, a więc przygotowanie studentów do odpowiedzialnego wykonywania zawodu psychologa zgodnie z etyką zawodową. Niniejsze ogłoszenie zaprasza PRAKTYKÓW psychologów lub/i psychoterapeutów do prowadzenia zajęć akademickich.

Nasze wymagania

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra psychologii
  • doświadczenie praktyczne w obszarze psychologii akademickiej lub stosowanej
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • motywacja i predyspozycje do pracy dydaktycznej
  • gotowość do działalności dydaktycznej w tygodniu LUB/I w weekendy

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych z obszaru psychologii akademickiej lub stosowanej
  • uwzględnienie praktycznego profilu kierunku

Oferujemy

  • komfortowe warunki pracy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • możliwość prowadzenia zajęć częściowo online
  • wsparcie Dyrektora Instytutu Psychologii

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Życiorys zawodowy zawierający informację o wykształceniu, ewentualnym dorobku naukowym i dotychczasowych miejscach pracy