inne

Kolegium Zarządzania, Kolegium Informatyki Stosowanej, Kolegium Medyczne
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie
  • Miejsce: Rzeszów
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o komunikacji społecznej i mediach

Opis stanowiska

Oferta pracy skierowana jest do osób o dużym dorobku i potencjale naukowym w następujących dyscyplinach:
– nauki medyczne
– informatyka techniczna i telekomunikacja
– nauki o zarządzaniu i jakości (w tym naukowców zajmujących się problematyką logistyki)
– nauki o komunikacji społecznej i mediach
Zapraszamy osoby z udokumentowanym dorobkiem naukowym posiadające w ostatnich 3 latach publikacje w renomowanych wydawnictwach i czasopismach naukowych zamieszczonych w bazie Scopus lub Web of Science, pożądane jest również doświadczenie w realizacji projektów naukowo-badawczych i komercyjnych.
Szczególnie aktywni naukowo pracownicy (niezależnie od stopnia naukowego i stanowiska) objęci są systemem motywacyjnym, w którym wynagrodzenie i pensum dydaktyczne silnie zależą od osiągnięć naukowych.
Oferujemy zatrudnienie wyłącznie na PIERWSZYM etacie.

Szczegóły znajdą Państwo w załączonym pliku lub na stronie uczelni: https://wsiz.rzeszow.pl/nauka-i-badania/oferty-pracy-dla-naukowcow/oferta-pracy-dla-aktywnych-naukowcow/