1 asystent

Instytut Finansów
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
  • Miejsce: Poznań
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych

Opis stanowiska

REKTOR

UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO W POZNANIU

61-875 Poznań, al. Niepodległości 10

ogłasza KONKURS na stanowisko

ASYSTENTA

w Katedrze Inwestycji i Rynków Finansowych

ZADANIA:

·         prowadzenie zajęć dydaktycznych w języku polskim i angielskim w obszarze rynków finansowych,

·         opracowanie i aktualizacja sylabusów do prowadzonych przedmiotów,

·         doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów kształcenia,

·         prowadzenie badań naukowych w obszarze finansów,

·         uczestnictwo w projektach badawczych w zakresie finansów i aplikowanie o takie projekty,

·         publikowanie wyników prac badawczych w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych,

·         udział w działaniach organizacyjnych Katedry i Uczelni.

WYMAGANIA:

·         stopień naukowy doktora/tytuł zawodowy magistra, magistra inżyniera lub równorzędny,

·         znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2,

·         ukończenie kursu doskonalącego kwalifikacje pedagogiczne (opcjonalnie),

·         spełnianie warunków określonych w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 roku Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (j.t.  Dz. U. z 2022 roku poz. 574, z późn. zm.)