Profesor uczelni stanowisko badawczo-dydaktyczne

praca@wsaib.pl
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
  • Miejsce: Gdynia
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • nauki o zarządzaniu i jakości

Opis stanowiska

Rektor Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni
ogłasza konkurs
na stanowisko
DZIEKANA WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają wymagania określone w art. 113 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (tj., Dz. U. z 2021 r., poz. 478, ze zm.) oraz następujące kryteria kwalifikacyjne:

Nasze wymagania

  •  Stopień doktora/doktora habilitowanego w dyscyplinach: nauki o zarządzaniu i jakości lub ekonomia i finanse,
  •  Doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi.

Mile widziane

  • wskazane doświadczenie zawodowe zdobyte poza uczelnią
  • osiągnięcia w zakresie działalności naukowej w dyscyplinie naukowej zarządzanie jakością

Zakres obowiązków

  • prowadzenie zajęć dydaktycznych oraz aktywizacja studentów w zakresie działalności naukowej,
  • Nadzór nad Wydziałem

Oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu, wśród wybitnych profesorów, znakomitych naukowców i opiniotwórczych ekspertów
  • Miejsce parkingowe

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • kopia dyplomu
  • cv