Profesor Uczelni/Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Katedra Matematyki w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Opolskiego
  • Miejsce: Opole
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk ścisłych i przyrodniczych
  • matematyka

Opis stanowiska

Stanowisko profesora uczelni lub adiunkta w dyscyplinie matematyka w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Nasze wymagania

  • Posiadanie stopnia doktora habilitowanego w dyscyplinie matematyka (dot. zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni);
  • Posiadanie stopnia doktora w dyscyplinie matematyka;
  • Aktualny dorobek naukowy z zakresu matematyka;
  • Osiągnięcia w pracy organizacyjnej;
  • Doświadczenie w pracy dydaktycznej i możliwość prowadzenia zajęć w języku polskim;
  • Dyspozycyjność;

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych w wymiarze 210 (dot. zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni)/240 godzin rocznieuczelni
  • Praca badawcza w zakresie matematyki

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Podanie o zatrudnienie do JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego;
  • Życiorys;
  • Odpis dyplomu lub zaświadczenie o uzyskaniu stopnia doktora habilitowanego (dotyczy zatrudnienia na stanowisku profesora uczelni);
  • Odpis dyplomu lub zaświadczenie o uzyskaniu stopnia doktora (dotyczy zatrudnienia na stanowisku adiunkta)
  • Wykaz publikacji w zakresie matematyki;
  • Opis osiągnięć organizacyjnych i dydaktycznych;
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby związane z postępowaniem konkursowym (https://uni.opole.pl/biblioteka/docs/rodo2019/INFORMACJA-dla-kandydatow-do-pracy-2019.pdf );
  • Oświadczenie w trybie art. 113 ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce;
  • Zgoda na wskazanie Uniwersytetu Opolskiego jako podstawowego miejsca pracy w przypadku wygrania konkursu.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Pocztą elektroniczną na adresy
    im@uni.opole.pl oraz instfiz@uni.opole.pl
    z kopią do
    bmajcher@uni.opole.pl