Asystent w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych

Wydział Mechatroniki
Politechnika Warszawska
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk inżynieryjno-technicznych
  • automatyka, elektronika, elektrotechnika i technologie kosmiczne

Opis stanowiska

Od kandydatów wymagane jest: dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, profil naukowy wiążący się z kierunkiem Automatyka i Robotyka, doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Ponadto oczekuje się, że kandydat: posiada umiejętności w zakresie projektowania, sterowania i programowania układów automatyki i robotyki; będzie publikował artykuły w czasopismach z zakresu automatyki i robotyki; będzie prowadzić wybrane zajęcia dydaktyczne w obszarze programowania, automatyki i robotyki.

Wymienione dokumenty należy składać w Sekretariacie Dziekana Wydziału Mechatroniki, ul. św. Andrzeja Boboli 8, 02-525 Warszawa, pok. 121, tel. (22) 234 84 56
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 30.06.2022 r.
Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata i bez podania przyczyny.
Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.
Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia.
Bliższych informacji udziela: dr hab. Barbara Siemiątkowska