Wykładowca stanowisko dydaktyczne

  • Miejsce: Krosno
  • Forma zatrudnienia: część etatu, umowa o pracę
  • Dziedzina nauk medycznych i nauk o zdrowiu
  • nauki farmaceutyczne

Nasze wymagania

  • stopień naukowy doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu lub nauk farmaceutycznych lub pokrewny,
  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej,
  • doświadczenie akademickie w pracy dydaktycznej,
  • wiedza i umiejętności związane z prowadzeniem zajęć z zakresu chemii, fitochemii, biochemii, suplementów diety,
  • • praca naukowa w jednej z dyscyplin: rolnictwo i ogrodnictwo, technologia żywności i żywienia, nauki farmaceutyczne udokumentowane publikacjami,
  • doświadczenie w prowadzeniu prac dyplomowych,
  • dyspozycyjność – wykonywanie pracy w terminach wyznaczonych harmonogramem zajęć.

Zakres obowiązków

  • realizacja pensum dydaktycznego oraz inne prace związane z procesem dydaktycznym, kształceniem i wychowywaniem studentów

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • podanie,
  • życiorys (CV),
  • kserokopia odpisu dyplomu ukończenia studiów wyższych i dyplomu doktora,
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie,
  • dokumenty potwierdzające dodatkowe wymagania.