Wykładowca stanowisko dydaktyczne

Wydział Grafiki
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
  • Miejsce: Warszawa
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina sztuki
  • sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki

Opis stanowiska

Wykładowca w Katedrze Multimediów w Pracowni Podstaw Multimediów

Nasze wymagania

  • wymagania wynikające z ustawy oraz Statutu ASP w Warszawie
  • posiadanie minimum tytułu zawodowego magistra lub magistra sztuki w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki w zakresie grafiki projektowej
  • doświadczenie w pracy dydaktycznej

Zakres obowiązków

  • • rzetelne prowadzenie zajęć dydaktycznych realizowanych w ramach stosunku pracy, w wymiarze rocznym określonym dla danego stanowiska pracy,
  • • terminowe sporządzanie – obowiązującej nauczycieli akademickich – dokumentacji toku studiów,
  • • udział w opracowywaniu oraz aktualizowaniu programów studiów,
  • • przeprowadzanie egzaminów i zaliczeń,
  • • opieka nad pracami zaliczeniowymi i semestralnymi studentów,
  • • opracowywanie materiałów dydaktycznych do prowadzonych zajęć,
  • • doskonalenie form dydaktycznych i metod weryfikacji efektów uczenia się (z uwzględnieniem uwag pohospitacyjnych i opinii wyrażonych w ankietach studenckich),
  • • przeprowadzanie konsultacji ze studentami, w wymiarze ustalonym przez bezpośredniego przełożonego,
  • • dbałość o wysoką jakość kształcenia i zgodność pracy dydaktycznej z zasadami wewnętrznego systemu zapewniania jakości kształcenia
  • • gromadzenie i przechowywanie – zgodnie z procedurą – dokumentacji potwierdzającej uzyskanie przez studentów założonych w programie efektów uczenia się.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat na czas nieokreślony

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • zgłoszenie udziału w konkursie
  • życiorys
  • dokument poświadczający uzyskanie tytułów/stopni/kwalifikacji
  • ankieta personalna z fotografią
  • opis dorobku artystycznego oraz informacja o dorobku dydaktycznym
  • oświadczenie o niekaralności
  • oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Dziekanat Wydziału Grafiki ASP w Warszawie
    ul. Krakowskie Przedmieście 5
    00-068 Warszawa