Adiunkt stanowisko badawczo-dydaktyczne

Wydział Językoznawstwa
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy
  • Miejsce: Bydgoszcz
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Dziedzina nauk humanistycznych
  • językoznawstwo

Opis stanowiska

INSTYTUCJA: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Wydział Językoznawstwa
MIASTO: Bydgoszcz
STANOWISKO: adiunkt w grupie pracowników badawczo-dydaktycznych
DYSCYPLINA NAUKOWA: językoznawstwo (językoznawstwo angielskie)
DATA OGŁOSZENIA: 15 kwietnia 2024 r.
TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15 maja 2024 r.
LINK DO STRONY: http://www.ukw.edu.pl/strona/konkursy

SŁOWA KLUCZOWE: język angielski, TEFL, językoznawstwo angielskie, translatoryka, lingwistyka stosowana, gramatyka opisowa języka angielskiego

Nasze wymagania

  • Ukończone studia magisterskie w zakresie filologii angielskiej / lingwistyki stosowanej z językiem angielskim.
  • Stopień doktora nauk humanistycznych w dyscyplinie „językoznawstwo”.

Mile widziane

  • Doświadczenie i osiągnięcia w kształceniu studentów na kierunku filologicznym.
  • Udokumentowana aktywność w życiu akademickim, udział w konferencjach i zespołach badawczych.

Zakres obowiązków

  • Aktywność naukowa.
  • Praca ze studentami.

Oferujemy

  • Stabline zatrudnienie.
  • Możliwość dalszego rozwoju.

Dokumenty wymagane do rekrutacji

  • Konkurs Wydział Jezykoznawstwa UKW.

Załączniki

Weź udział w rekrutacji

  • Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
    Sekretariat Dziekana
    ul. Jagiellońska 11, 85-067 Bydgoszcz