adiunkt

INSTYTUT PSYCHOLOGII
Staropolska Akademia Nauk Stosowanych w Kielcach
  • Miejsce: KIELCE
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę
  • Dziedzina nauk społecznych
  • psychologia

Opis stanowiska

Formularz dla ogłoszeniodawców

Instytucja: STAROPOLSKA AKADEMIA NAUK STOSOWANYCH W KIELCACH

Miasto: Kielce

Stanowisko: adiunkt

Dyscyplina naukowa: psychologia

Data ogłoszenia: 29.06.2022r.

Termin składania ofert: 31.07.2022r.

Termin nadsyłania dokumentów: 31.07.2022r.

Link do strony uczelni: WWW.STANS.EDU.PL

Dodatkowe informacje: zgłoszenia należy przesyłać mailowo na adres e-mail: kadry@stans.edu.pl

Słowa kluczowe: psychologia

Wymagane kwalifikacje:

·         Stopień doktora w dyscyplinie psychologia

·         Udokumentowany dorobek naukowy/publikacyjny (monografie autorskie, artykuły opublikowane

w recenzowanych czasopismach naukowych)

Wymagane dokumenty:

·         Podanie o zatrudnienie na stanowisku adiunkta kierowane do Rektora STANS   w Kielcach,

·         Cv z uwzględnieniem doświadczenia dydaktycznego,

·         Odpis/kopia dyplomu doktora

·         Informacja o dorobku naukowym/publikacyjnym

·         Potwierdzenie doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w szkole wyższej

Termin rozstrzygnięcia: do 31 lipca 2022r.

Adres na który należy składać dokumenty:

Staropolska Akademia Nauk Stosowanych  w Kielcach

ul. Jana Piwnika „Ponurego”  49

25-666 Kielce